خانه راهنمای خرید پیگیری سفارش پشتیبانی درباره ما تماس با ما
محصولات مرتبط
آموزش هیپنوتیزم سریع با متد جدید
آموزش هیپنوتیزم سریع با متد جدید
قیمت : 35,000 تومان31,500 تومان

فایل صوتی هیپنوتراپی جذب فراوانی

فایل صوتی هیپنوتراپی جذب فراوانی

آیا می‌دانستید اصلاح باورها و الگوهای ضمیر ناخودآگاه بیشترین تأثیر را در رسیدن به موفقیت بدون وقفه شما دارد؟

هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم، بهترین و ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخوداگاه و ایجاد الگوهای ذهنی قدرتمند برای کسب اعتماد به نفس همراه با احساسسس ارزشمندی است!

با فایل هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان جذب فراوانی، بدون تلاش فیزیکی زیاد، سرعت رشد تغییرات مثبت تان را چند برابر افزایش دهید!

استفاده از فایل های هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان جذب فراوانی را شروع کنید و از نتایج متحیر کننده آن لذت ببرید!هیپنوتراپی و خود هیپنوتیزم پنهان چیست و چگونه عمل می کند؟

با قاطعیت تمام می توان گفت که قدرت واقعی شما در استفاده از ضمیر ناخودآگاه شماست و ضمیر ناخودآگاه شما توانایی رساندن شما را به هر هدفی دارد. بنابراین با دسترسی به ناخودآگاه و بارگزاری مجدد آن به راحتی می توانید اهدافتان رااا محقق کنید و به آرزوهایتان برسید.

شاید بتوان گفت که ساده ترین روش بارگزاری ضمیر ناخودآگاه استفاده از روش خود هیپنوتیزم پنهان است که به نوعی هیپنوتراپی محسوب می شود. در این روش عبارات تأکیدی دقیق و قدرتمندی بیان می شود که با استفاده از هیپنوتراپی از طریق ضمیر ناخودآگاه شما جذب می شود و پس از مدت کوتاهی به واقعیت زندگی شما تبدیل خواهد شد.

این عبارات تأکیدی پنهان در حقیقت ضمیر خودآگاه شما را که در برابر تغییر مقاومت می کند دور می زند و در نتیجه مانعی برای ورود آنها به اعماق ذهن شما وجود نخواهد داشت و تکرار آنها سبب ایجاد اتصالات عصبی جدید در ضمیر ناخوداگاه شما خواهد شد.

برای استفاده از فایل های صوتی خود هیپنوتیزم پنهان باید به این نکته توجه داشت که تکرار آن سبب کسب نتیجه بهتر از این فایل می شود. با تکرار است که ذهن ناخودآگاه شما دوباره برنامه ریزی می شود و در نتیجه واقعیت های جدیدد زندگیی آنگونه که شما دوست دارید شکل خواهد گرفت.

فراوانی را در همه جنبه های زندگی تجربه کنید!

گوش دادن به این فایل صوتی به شما کمک می کند تا به انرژی فراوانی متصل شوید و با آن هم فرکانس شوید و بتوانید فراوانی را در تمام جنبه های زندگی تجربه کنید. همچنین شما را به فرصت های بیشتری هدایت می کند و افراد فوق العاده را به زندگی شما جذب می کند و درهای جریان پول، ثروت و رفاه را به روی شما باز می کند.

گوش کردن به فایل صوتی هیپنوتراپی جذب فراوانی نتایج زیر را برای شما بوجود خواهد آورد:

آزاد شدن جریان فراوانی به زندگی

اتصال و هم فرکانس شدن با انرژی فراوانی

تجربه فراوانی در حالت های جسمی، عاطفی و روحی

هم فرکانس شدن ارتعاشات خود با ارتعاشات فراوانی

جذب فراوانی، موفقیت و ثروت به راحتی و به طور مکرر

یکی شدن با انرژی بیکران الهی و کائنات

هم فرکانس شدن ذهن با جذب فراوانی، ثروت و موفقیت

افزایش رفاه در زندگی روزانه

احساس خوشی و نشاط و شادی داشتن

تحقق آسان رؤیاها

فایل هایی که پس از خرید می توانید دانلود نمائید

money_magic_200_life_changi_1563491214_329_485_1784.zip28.83 MB
پرداخت و دانلود محصول
بررسی اعتبار کد دریافت کد تخفیف
مبلغ قابل پرداخت : 9,000 تومان پرداخت از طریق درگاه
انتقال به صفحه پرداخت